MAG Theatron HAMMER-12 Subwoofer
Qty. | Login to see stock. | Login to buy |
Hammer 12" Subwoofer - 800 Watts
Features:
• Components: 12"
• Frequency range: 20 – 160 Hz
• Max continuous SPL: 121 dB
• Power rating: 800W
| Features | |
|---|---|
| Speaker Type | Passiver Subwoofer |
| Driver Size | 12" |