Connektgear FFCABKIT-35MOD
Mfr. Part #: 20-0009 Our Part #: FFCABKIT-35MOD
Your Price:  N/A
Qty. Login to see stock. Login to buy
0.4m Tailed 3.5mm 25 x 50mm F-F Module
The 3.5mm Snap-In Modules feature a socket on the front of the plate and a female socket on the reverse via a trailing cable
Specifications
• Connector 1: 3.5mm Socket
• Connector 2: 3.5mm Socket
• Module Dimensions: 25 x 50mm (W x H)
• Cable length: 200mm